ورود |عضويت شنبه 09 اردیبهشت ماه 1396

 

  لینک های مرتبط
  تماس با اداره ترویج شهرستان اصفهان

تلفن تماس:

32220027-031

3-32221051- 031 داخلی 157 و 158

ایمیل:

tarvij@agri-esfahan.ir

 

  پيشنهادات
  ارسال   صرفنظر  

            

           

           

           

                

                                        

    

  عملکرد سالیانه
 عنوانآخرين مهلتآخرین تغییراتحجم(KB) 
عملکرد 6 ماهه اول سال 95  9/24/2016 19.46 دريافت
lمعرفی کتاب آموزه های تات

.............................................................................................................

کتاب  برنامه ریزی ترویجی تالیف دکتر علی اصغر میرک زاده، دکتر علی اسدی و مرتضی اکبری می باشد که قسمتی از صفحات 189 الی 198 جهت مطالعه و بهره برداری شما عزیران در پرتال قرار گرفته است. این مطلب قسمتی از (تقسیم بندی ... در برنامه ریزی های ترویجی) است که جهت برنامه ریزی راهبردی ... برنامه ریزی (مدل تحلیلی، نقاط قوت، ضعف و فرصت ها و تهدیدها یا مدل هاروارد) است که مربوط به جدول Swot می باشد. امید است کارشناسان محترم جدیدالاستخدام و کارشناسان معین مرکز ضمن مطالعه دقیق و به کارگیری مطالب مزبور در جهت تعیین نیازهای آموزشی و برنامه ریزی های آموزشی صحیح در هر روستای تابعه مرکز و آماده سازی آن جهت ارسال به اداره ترویج و آموزش مدیریت شهرستان جهت برنامه ریزی های آموزشی یکساله آینده، گامی موثر باشد جهت ارتقاء و تسریع توسعه روستایی شهرستان.

....

 

  شرایط بیمه دام و طیور
 عنوانآخرين مهلتآخرین تغییراتحجم(KB) 
بیمه دام  5/25/2016 794.77 دريافت
  اطلاعيه های ترویجی
اطلاعیه شماره 5 - دوشنبه 04 بهمن ماه 1395
کشاورزان محترم: • با توجه به حجم و مدت زمان باز شدن آب در کانال های آبرسانی ( بهمن ماه 95) از گسترش کشت بیش از 50 درصد سطح اراضی جدا" خودداری نمایید. • استفاده از ادوات تهیه بستر و کشت مناسب نظیر خطی کار و کمبینات و رعایت عمق کاشت باعث افزایش تعداد بوته در واحد سطح می گردد، که کاهش پنجه زنی ناشی از کشت دیرهنگام را جبران می کند. مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اصفهان اداره بهبود تولیدات گیاهی- اداره ترویج و آموزش  

اطلاعیه شماره 1
کشاورزان عزیز: با شروع فصل گرم و کاهش منابع آب و به منظور حفظ سلامت جامعه خواهشمند است محصولات زراعی را به هیچ عنوان با پساب فاضلاب آبیاری نکنید.  

اطلاعیه شماره 2
کشاورزان و دامداران عزیز: جهت کنترل هرچه بهتر بیماری تب برفکی در دام سنگین (گاو وگوساله)ازتاریخ 20/02/1395 به مدت 45 روز طرح همزمان واکسیناسیون انجام می گیرد، لطفاً در اسرع وقت به نزدیکترین مرکز دامپزشکی مراجعه نمائید.  

اطلاعیه شماره 3
کشاورزان عزیز: با توجه به شرایط خشکسالی و کمبود منابع آبی در شهرستان اصفهان، سطوح کشت خود را با میزان آب مطمئن (چاه) تنظیم نموده و از کشت های با نیاز آبی بالا خصوصاً برنج جداً خودداری نمائید.  

اطلاعیه شماره 4
دامداران محترم: جهت کنترل بیماریهای لمپی اسکین و تب کنگو 1- از خرید دام جدید بدون مجوز بهداشتی به خصوص از مناطق آلوده خودداری نمائید. 2- جهت رعایت بهداشت از تجمع زباله و نخاله در محیط دامداری خودداری نمائید. 3- سم پاشی با اصول صحیح جهت کاهش جمعیت انگل های خارجی در فصول گرم سال انجام گردد. 4- مراجعه به دامپزشک جهت واکسیناسیون در مناطق پر خطر توصیه می گردد.  

  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 29
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 29

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 2357241
Visitors بازديد هاي امروز: 369
Visitors بازديد هاي ديروز: 1175

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1396/02/09 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا