ورود |عضويت چهارشنبه 13 مرداد ماه 1400
شرح خبر
1400/03/17

مدیر شهرستان اصفهان نماینده فرماندار در منطقه ۱۲


حضور مدیر شهرستان در نشست انتخابات نمایندگان فرماندار در ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات شهر اصفهان و بخش مرکزی در فرمانداری

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در نشستی  مورخ 13 خرداد 1400 با حضورحسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان و نمایندگان فرماندار در ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات شهر اصفهان و بخش مرکزی شرکت نمود.فرماندار اصفهان برگزاری انتخابات سالم را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: حفاظت و حراست از آراء مردم در انتخابات به دور از هرگونه گرایش و جهت گیری سیاسی و جناحی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نمایندگان و رابطین فرماندار در شعب اخذ رأی در این خصوص وظیفه مهمی را برعهده دارند.

فرماندار اصفهان افزود: نمایندگان فرماندار نسبت به برگزاری نشست هایی با اعضای ستادهای انتخابات اقدام و نواقص و چالش های احتمالی موجود را بررسی و جمع بندی نمایند و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.سیستانی با اشاره به اهمیت و حساسیت نقش و جایگاه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی، اظهار داشت: نمایندگان فرماندار وظیفه مهم و حساسی را در شعب اخذ رأی برعهده دارند و انتظار داریم که آنها با قدرت، علم و اطلاع از مسئولیت ها و تسلط بر مسائل و موضوعات مختلف بتوانند کنترل و اداره امور را به دست گیرند.

وی با تأکید بر اینکه نماینده فرماندار باید قوانین و مقررات را با جدیت رعایت کند، افزود: رابط فرماندار باید مطالعه کامل و جامعی از قوانین انتخابات داشته باشد و قانون را بادقت و جدیت رعایت کنند.فرماندار اصفهان تأکید کرد: شعب اخذ رأی باید از آنچنان امنیتی برخوردار باشند که شهروندان از رأی خود مطمئن بوده و مسئولیت اصلی و نهایی این امر برعهده نماینده فرماندار است.
سیستانی افزود: همه اعضای شعب اخذ رأی باید با نماینده فرماندار هماهنگ و همراه باشند.وی تصریح کرد: ما باید از تجربیات و نقطه نظرات مجریان انتخابات های قبلی و نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی های انجام شده، استفاده کنیم تا به همگرایی فکری و نظری مثبتی در برگزاری انتخابات پیش رو دست یابیم.

فرماندار اصفهان بر لزوم بی طرفی کامل در انتخابات تأکید کرد و اظهار داشت: عوامل اجرایی انتخابات باید به وظایف قانونی، شرعی و اخلاقی خود عمل کنند و با رعایت قانون و اصل بی طرفی و عدالت، زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن فراهم سازند.

 فرماندار اصفهان با بیان اینکه انتخابات یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی-اجتماعی کشور است و نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب دارد، خاطرنشان کرد: با تکیه بر آراء مردم و برگزاری انتخاباتی سالم، به موفقیت های بسیاری در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دست خواهیم یافت.

وی با تأکید بر لزوم بی طرفی کامل در انتخابات، اظهار داشت: عوامل اجرایی انتخابات باید به وظایف قانونی، شرعی و اخلاقی خود عمل کنند و با رعایت قانون و اصل بی طرفی و عدالت، زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن فراهم سازند.

فرماندار اصفهان افزود: اعضای هیأت اجرایی انتخابات، ازجمله منتخبین مردم هستند، که در انجام امور مربوطه و وظایف محوله همکاری و همراهی متعهدانه و دلسوزانه ای داشته اند و وجود آنان به روند توأم با سلامت و صلابت انتخابات کمک شایانی خواهد کرد.سیستانی با تأکید بر اینکه مجریان انتخابات باید ۸ اصل مهم را در برگزاری انتخابات، سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: قانونگرایی و حرکت بر مدار قانون، برنامه ریزی، توجه به مدیریت دانش انتخابات، مستندسازی، سلامت انتخابات، عدالت و شفافیت انتخابات و همچنین مشارکت حداکثری در انتخابات، ازجمله اصول مهمی است که مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید مورد توجه قرار دهند.

وی بر لزوم همکاری و همراهی مسئولین ستادهای انتخابات با اعضای هیأت اجرایی شهرستان در برگزاری انتخاباتی باشکوه و در تراز مردم اصفهان تأکید و ابراز امیدواری کرد: انشاء ا... با همکاری و همراهی خوب عوامل و دست اندرکاران انتخابات، شاهد انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم باشیم.(منبع خبر: ستاد خبری فرمانداری اصفهان)

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
 
  نظرسنجي
نظر شما در مورد این پرتال چیست؟

 

تعداد جوابها : 1245

عالی : 77%
خوب : 2%
متوسط : 2%
ضعیف : 19%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 120
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 120

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 4913611
Visitors بازديد هاي امروز: 322
Visitors بازديد هاي ديروز: 2438
Copyright (c) 1400/05/13 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا